Odpowie za posiadanie amfetaminy

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 8 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy, podczas wykonywania czynności służbowych w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili środki odurzające. Srebrne zawiniątko z biały proszkiem przed czujnym okiem mundurowych próbował ukryć 28-latek. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.
Badanie narkotesterem wykazało, że ujawniony przez mundurowych biały proszek to amfetamina. Mieszkaniec powiatu legionowskiego jeszcze tego samego dnia usłyszał posiadanie środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.