Odpowie za kradzież

34-latek odpowie za kradzież, której dokonał kilka dniu temu w jednym z jabłonowskich marketów. Jego łupem padł akumulator do elektronarzędzi. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny jabłonowskiej Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży akumulatora w jednym z jabłonowskich marketów. Skierowany do placówki handlowej dzielnicowy zastał na miejscu pracownika ochrony, który pilnował sprawcy. Z jego relacji wynikało, że ujęty mężczyzna z półki sklepowej zabrał akumulator do elektronarzędzi, a następnie nie płacąc próbowali opuścić teren sklepu. Całą sytuację obserwował pracownik ochrony, który ujął mężczyzn i przekazał w ręce przybyłego na miejsce policjant.

Sprawcą kradzieży okazali się 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Tam, po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych , usłyszał zarzut kradzieży akumulatora o wartości blisko 800 złotych. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Przypominamy, za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Czynności w powyżej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.