Odpowie za groźby i kierowanie w stanie nietrzeźwości

Policjanci z Zespołu patrolowo – interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali Piotra G. 28-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego odpowie za groźby wobec dwóch kobiet i kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Za przestępstwa, o które jest podejrzany, grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności.

Do zdarzenia doszło o godzinie 17 na jednym z legionowskich osiedli. Dwie kobiety wyszły z dziećmi jednej z nich na spacer. W pewnym momencie zauważyły kierującego daewoo lanosem, znanego im Piotra G., który jeździł szybko i z piskiem opon pokonywał zakręty.

Gdy kobiety zwróciły uwagę kierującemu, ten zagroził pozbawieniem życia im, dzieciom oraz odgrażał, że spali im samochody i mieszkania. Pokrzywdzone zawiadomiły Policję. Mężczyznę zatrzymano kiedy po badaniu alkomatem okazało się, iż ma  promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych i kierowania w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym.  Przyznał się do zarzutów i poddał dobrowolnie karze. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym oraz kierowanie gróźb karalnych grozi w obu przypadkach do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.