Od 5-ciu lat z czytelnikami

3 stycznia 2011 roku punktualnie o godzinie 12 ruszył Regionalny Portal Informacyjny Nowodworski24. Dziś po 5 latach, funkcjonuje jako dwa portale powiatowe pod nazwami Wirtualny Nowy Dwór oraz Wirtualne Legionowo.

5 lat temu w Nowym Dworze Mazowieckim, nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że bieżące informacje z życia miasta czy powiatu, nie koniecznie trzeba szukać w płatnych tygodnikach, a możliwe jest to całkowicie bezpłatnie za pośrednictwem internetu.

Po naszym starcie w Nowym Dworze ruszyły również inne media internetowe, które jednak bardzo szybko zakończyły swoją działalność.

Nasi reporterzy przyzwyczaili czytelników, że o większości zdarzeń informowaliśmy na bieżąco na naszych łamach. W związku z rozwojem i coraz większą liczbą czytelników, od października 2013 roku portal objął swoim zasięgiem również powiat legionowski. Jako jedyne medium pełnimy 24 godziny dyżur pod redakcyjnym numerem telefonu. Wiele razy interweniowaliśmy czy też publikowaliśmy materiały w środku nocy. Tego nie robią inne lokalne media. W 2016 roku chcemy dalej kontynuować obrany kierunek, ale i wprowadzać nowe produkty i usługi dla naszych czytelników.

W 2015 roku w związku z dużą aktywnością i zasięgiem terytorialnym, podjęto decyzję o podzieleniu portalu według powiatów, zmieniając nazwy na Wirtualny Nowy Dwór dla powiatu nowodworskiego oraz na Wirtualne Legionowo dla powiatu legionowskiego.

W związku z 5. rocznicą, wydawca przygotował specjalną niespodziankę dla naszych czytelników. W okresie do 15 stycznia na stronie internetowej, pojawią się nowości. 15 stycznia i w dniach następnych, nasi czytelnicy otrzymają prezenty, specjalnie przygotowane na 5. rocznicę.

Historia

Pierwszym artykułem był materiał o pożarze domu w Stanisławowie gm. Pomiechówek. W swojej historii portal publikował również cotygodniowe podsumowania tygodnia w formie materiałów wideo.

W codziennej pracy współpracujemy z różnymi służbami oraz instytucjami i firmami. Dzięki czemu możemy przedstawić Państwu szereg różnych ciekawych informacji. W powiecie nowodworskim współpracujemy z Tygodnikiem Nowodworskim a w powiecie legionowskim z Gazetą Powiatową. Promujemy ciekawe wydarzenia kulturalne, zarówno w Legionowie jak i Nowym Dworze Mazowieckim.

Co nowego

– Już na dniach wprowadzimy nowość do naszych portali w postaci przeglądów prasy regionalnej.

– Będzie jeszcze więcej materiałów wideo.

– Aby przekazać więcej informacji dla naszych czytelników, wprowadzimy nowe działy na stronach.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.