Nowa Prezes KZB Legionowo Sp. z o.o.

Irena Bogucka, dotychczasowy Dyrektor ds. Techniczno-Eksploatacyjnych, została dzisiaj (12.05) powołana przez Radę Nadzorczą na stanowisko Prezesa KZB Legionowo Sp. z o.o.

Irena Bogucka jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych, magistrem politologii, a także absolwentką Wydziału Ochrony Środowiska w zakresie Zarządzania Środowiskiem. Od 1997 roku związana z Komunalnym Zakładem Budżetowym w Legionowie, a następnie z KZB Legionowo Sp. z o. o w Legionowie, gdzie zatrudniona była na stanowisku Kierownik Działu Techniczno-Administracyjnego, a ostatnio na stanowisku Dyrektor ds. Techniczno-Eksploatacyjnych.

W latach 1991-1997 zatrudniona była w SMLW w Legionowie, gdzie pełniła funkcję Kierownika Działu kotłowni, c.o i zieleni. Zważywszy na wieloletnie doświadczenie, ukończone kursy i szkolenia oraz powierzone dotychczas obowiązki, nabyła i wykorzystuje w codziennej pracy wiele niezbędnych umiejętności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, planowaniem i realizacją rzeczowo – finansową budżetu, zarządzaniem nieruchomościami, nadzorem technicznym obiektów oraz realizacją przedsięwzięć remontowo inwestycyjnych.

UM Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.