Nietrzeźwa wjechała w drzewo

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, podejrzanej o kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Mieszkanka powiatu miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

W dniu wczorajszym około godz. 20 do Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w miejscowości Góra, gdzie kierująca samochodem osobowym marki Ford uderzyła w drzewo.

Na miejsce skierowani zostali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego legionowskiej jednostki. Mundurowi wstępnie ustalili, że 32– letnia kobieta, kierując fordem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wypadł z drogi uderzając w pobliskie drzewo. Jak się okazało kierująca, mieszkanka powiatu legionowskiego, kierowała w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wkrótce kobieta usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Czynnosci w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.