Kamery na parkingach Centrum Komunikacyjnego

Od kilku dni na terenie parkingów piętrowych w rejonie Centrum Komunikacyjnego, zamontowane zostały kamery. Obraz z nich przechowywany jest przez minimum 20 dni. Czy dzięki temu skończą się akty wandalizmu?

Zarówno na parkingu od strony ulicy Kościuszki jak i Szwajcarskiej na każdej z klatech schodowych oraz na piętrach, zamontowano łącznie 40 najnowocześniejszych kamer obserwacyjnych. Dzięki temu zakończyć mają się akty wandalizmu a ich ewentualni sprawcy pociągnięci do odpowiedzialności. Kamery nagrywają w dużej jakości zarówno w dzień jak i w nocy, co ma odstraszyć potencjalnych wandali oraz złodziei.

Od początku działania parkingów dochodziło na nich do licznych dewastacji oraz kradzieży zarówno samochodów jak i rowerów. Te ostanie kradzione były nagminnie. Teraz wszystko jest pod opieką kamer, które widzą obszar całego parkingu oraz teren przyległy.

Montaż kamer możliwy był dzięki wprowadzeniu odpłatności za parkowanie dla osób z poza Legionowa. Inwestycja w bezpieczeństwo i jego poprawę, warta jest wydania każdych pieniędzy.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.