Narkotyki ukrył w schowku

Policjanci z Legionowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi środki odurzające ujawnili w pojeździe 31-latka, kiedy podczas jednej z nocnych służb patrolowali legionowskie osiedla. Podejrzany już usłyszał zarzut karny.

Jak każdej nocy tak i tej policjanci z Legionowa patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie na jednym z osiedli zwrócili uwagę na zaparkowany pojazd oraz siedzącego w nim mężczyznę. Mundurowi postanowili wylegitymować kierowcę. Podczas interwencji 31-latek był bardzo zdenerwowany i chciał jak najszybciej wyjść z auta. To wzbudziło czujność policjantów i postanowili przeszukać pojazd mężczyzny. Jak się okazało w schowku ujawnili kilkadziesiąt torebek z sypką substancją.

Z uwagi na podejrzenia popełnienia przestępstwa 31-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zabezpieczona substancja została przebadana i zważona. Tester wskazał na haszysz o wadze ponad 38 gramów. Mieszkaniec powiatu nowodworskiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.