Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Wieliszew wzorową MDP w XIII Konkursie „Najlepsi z Najlepszych”

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Wieliszew to najbardziej aktywna i wyróżniającą się MDP w 2021 roku, której praca przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa, tradycji ruchu strażackiego, promowania idei wspólnej pracy na różnych płaszczyznach.

Konkurs „Najlepsi z Najlepszych” na wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna odbył się po raz 13. Do konkursu zgłoszono 40 prac dokumentujących działalność MDP w 2021 r. z 15 województw: dolnośląskie (2), kujawsko-pomorskie (2), lubelskie (1), lubuskie (1), łódzkie (1), małopolskie (6), mazowieckie (7), opolskie (2), podkarpackie (1), podlaskie (0), pomorskie (2), śląskie (4), świętokrzyskie (1), warmińsko-mazurskie (1), wielkopolskie (6), zachodniopomorskie (3).

Jury jednogłośnie za wzorową drużynę uznało Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP im. druha Roberta Boryszewskiego w Wieliszewie z województwa mazowieckiego. Tytuły najlepszych opiekunów otrzymali Paweł Kuna i Kamil Reda. Drużyna podjęła wiele zadań, m.in. aktywne pozyskiwanie środków. Na szczególne uznanie zasługuje szacunek dla regulaminów objawiający się w każdej formie podejmowanych aktywności. Działalność drużyny i opiekunów wyróżniała się na tle pozostałych zgłoszonych drużyn. Ponadto jury wyróżniło Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP Warmątowice Sienkiewiczowskie z województwa dolnośląskiego i opiekunkę Justynę Jaszczyszyn – za działania promocyjne.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.