Michałów-Reginów: Zdemolował dom i zaatakował policjantów

Policjanci z Wieliszewa interweniowali w jednym z domów, w którym doszło do awantury. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy Damian M. stalowym prętem powybijał szyby w drzwiach i oknach domu. Mężczyzna, widząc umundurowanych policjantów, jednego uderzył, a drugiego znieważył. Obezwładniony przez funkcjonariuszy 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał łącznie trzy zarzuty.

Tuż przed północą, po zgłoszeniu awantury domowej w Michałowie Reginowie, policjanci z komisariatu w Wieliszewie natychmiast interweniowali. Na miejscu zastali agresywnego młodego mężczyznę i jego rodzinę. Dom był zdemolowany, powybijane szyby w oknach i drzwiach, zbite doniczki z kwiatami, zniszczony kwietnik. Straty oszacowano na 3 tys. zł.

W trakcie interwencji Damian M. rzucił się na jednego z policjantów i uderzył go w twarz. Jakby tego było mało, drugiego funkcjonariusza znieważył wulgarnymi słowami. 21-latek został szybko obezwładniony i zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.

Damian M. usłyszał łącznie trzy zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Wyrok wyda sąd.

KPP Legionowo

1010

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.