Legionowski: Różne rodzaje wyjazdów straży w piątek

W piątek 30 stycznia legionowscy strażacy mieli ręce pełne roboty. Na szczęście nie doszło do grożnych pożarów czy wypadków a funkcjonariusze pomagali pogotowiu ratunkowemu czy też zdejmowali kota z drzewa. Policja poprosiła o pomoc również w zmyciu wulgaryzmów namalowanych przy jednej ze szkół.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło o godzinie 4:30 z pogotowia ratunkowego. Załoga karetki poprosiła o pomoc w zniesieniu z mieszkania do karetki pacjenta z nadwagą. Na miejsce udał się jeden zastęp z JRG Legionowo. Po chwili wpłynęło zgłoszenie z ulicy Czarnieckiego gdzie w kotłowni jednego z domów jednorodzinnych pękła rura i wylała się woda. Działania zastępu polegały na wypompowaniu wody z zalanych pomieszczeń.

Trzecie zgłoszenie wpłynęło o godzinie 12:28 i dotyczyło kota który siedział na drzewie w Chotomowie przy ulicy Kolejowej. Strażacy po przybyciu na miejsce i rozstawieiu drabiny, zdjęli z gałęzi wystraszone zwierze.

Ostatnie zgłoszenie wpłynęło z policji o godzinie 15:53. Na ulicy Dietricha przy jednej z legionowskich szkół, nieznany sprawca napisał sprayem na chodniku wulgaryzmy. Ponieważ treści były gorszące, patrol policji który obecny był na miejscu, postanowił poprosić o pomoc strażaków którzy szybko sobie z napisami poradzili.

30 wyjazd

10967876_931100526930149_304633002_n foto: D.K.  archiwum OSP Legionowo

P.J

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.