Michałów-Reginów: Areszt dla podejrzanych o pobicie

Dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie mężczyzny zatrzymali policjanci z Wieliszewa. Do zdarzenia doszło tydzień temu w Michałowie-Reginowie. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego uderzając go drewnianym kijem oraz pięścią po całym ciele. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych Maciej K. i Krzysztof W. trafili w ich ręce krótko po zdarzeniu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za to przestępstwo może im grozić kara do 3 lat więzienia.
Tydzień temu policjanci otrzymali informację o dotkliwym pobiciu mężczyzny w jego domu w Michałowie-Reginowie. Między pokrzywdzonym, a napastnikami był konflikt między innymi o kobietę. U pokrzywdzonego stwierdzono złamany nos i kości twarzoczaszki.

Funkcjonariusze z Wieliszewa natychmiast rozpoczęli poszukiwania i już po krótkim czasie od zdarzenia dwóch mężczyzn trafiło w ich ręce. W momencie zatrzymania Maciej K. miał 3,2 promile alkoholu w organizmie, Krzysztof W. natomiast 2,3 promila.

Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-letniemu Maciejowi K. i 31-letniemu Krzysztofowi W. zarzutu wspólnie i w porozumieniu pobicia mężczyzny.

Policjanci prowadzący sprawę i prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzn, do którego sąd się przychylił. Mężczyźni najbliższe 3 miesiące spędzą za kratkami. Może im grozić kara do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.