Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Lime rozpoczyna kolejny sezon w Legionowie

Od 26 lutego e-hulajnogi Lime wrócą do Legionowa. Firma rozpoczyna swój już szósty sezon działalności w Polsce. W ubiegłym roku dzięki przemieszczaniu się e-hulajnogami Lime, mieszkańcy Legionowa uniknęli ponad 23 tys. podróży samochodem i dzięki temu zredukowali poziom CO2 o 30 t.

Użytkownicy Lime to osoby z dużą świadomością ekologiczną, dlatego w tym roku firma liczy na jeszcze większe zainteresowanie oferowaną usługą, która stanowi doskonałe uzupełnienie dla transportu publicznego.

E-hulajnogi Lime szybko zyskały wiernych użytkowników wśród mieszkańców Legionowa. Wierzymy, że w kolejnym sezonie jeszcze bardziej powiększymy naszą społeczność entuzjastów mikromobilności. Poczyniliśmy znaczne inwestycje we flotę oraz oprogramowanie, tak aby przede wszystkim zapewnić użytkownikom Lime bezpieczeństwo, a także komfort z jazdy naszymi e-hulajnogami” – komentuje Damian Kupczak, Senior Operations Manager w Lime.

Obecnie firma operuje flotą ponad 23 000 pojazdów w naszym kraju. Sezon 2024 to szósty rok działalności Lime w Polsce. Z okazji powrotu, firma przygotowała dla mieszkańców Legionowa specjalny kod rabatowy LIME2024PL – 10-minutowy, darmowy przejazd w dniach od 26.02 do 30.04.2024 r.

Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać aplikację Lime (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.