Legionowo: Zmiany kadrowe u strażaków

Z dniem 30 marca na zasłużoną emeryturę odszedł z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Legionowie zastępca dowódcy asp. sztab. Tomasz Kołodziński. Od 1 kwietnia jednostką zarządza tylko dowódca st. kpt. Łukasz Szulborski.

Tomasz Kołodziński nadal pozostaje strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie. W związku z faktem przejścia na emeryturę, nie mógłby brać udziału  w akcjach z użyciem sonaru a jest jedyną osobą, która tak doskonale zna się na obsłudze cennego, przy poszukiwaniach w wodzie, sprzętu.

Komendant powiatowy Straży Pożarnej w Legionowie, st. bryg. Mieczysław Klimczak, wydał zarządzenie  o przekazaniu łodzi ratunkowej wraz z sonarem do jednostki OSP Legionowo. Od teraz do poszukiwań osób zaginionych i utopionych wyjeżdżać będzie zastęp OSP Legionowo.

Asp. sztab. Tomasz Kołodziński pracował w warszawskich jednostkach JRG10 i JRG1 oraz w wydziale operacyjnym Komendy Miejskiej w Warszawie. Od 11 lat pracował w legionowskiej straży a od 9 lat na stanowisku zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Jednocześnie od 31 lat jest druhem OSP Legionowo.

Aktualizacja 2 kwietnia: Oczywiście materiał był żartem prima aprilisowym 🙂

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.