Legionowo: Zmiana rzecznika policji

Po 2 latach pracy na stanowisku rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zachodzą zmiany. Aspirant Emilia Kuligowska poszła w ślady swojego poprzednika Roberta Szumiaty i odchodzi do Komendy Stołecznej Policji, gdzie będzie pracować w biurze prasowym. O zmianach na stanowisku rzecznika mówiło się od czasu gdy do Legionowa przybył ponad dwa miesiące temu nowy komendant Waldemar Perdion.

Aktualizacja 2 kwietnia: Oczywiście materiał był żartem prima aprilisowym 🙂

Policja odchodzi od zwyczaju obsadzania w powiatach policjantów na stanowiskach rzeczników. Z dniem 1 maja zatrudniona zostanie w legionowskiej komendzie Iwona Wymazał, obecnie pracująca u boku rzecznik prasowej legionowskiego Urzędu Miasta.

Pani Iwona od wielu lat związana jest z lokalnymi mediami więc jest najlepszą kandydatką na to stanowisko – dowiedziała się nasza redakcja w dziale kadr KPP Legionowo.

Nowa rzecznik zapytana o swoje plany co do nowej funkcji powiedziała: w pierwszej kolejności na spotkanie zaproszę naczelnych wszystkich lokalnych mediów, aby ustalić zasady współpracy. Chcę otwartej i przejrzystej komendy.

Pani Emilii Kuligowskiej życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku pracy a nowej Pani rzecznik, powodzenia w kontaktach z lokalnymi mediami.

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.