Legionowo: Zmiana organizacji ruchu – prośba o ostrożność

Od piątku można jeździć ulicą, roboczo zwaną „Nowo-Barską”. Nowa organizacja ruchu drogowego sprawia jednak niektórym kierowcom wiele kłopotów. Użytkownicy drogi jeżdżą „na pamięć” nie zwracając uwagi na znaki drogowe. Apelując o ostrożność, przypominamy o wprowadzonych zmianach.

Jak do Chotomowa?

Na alei Krakowskiej tuż przed wjazdem do tunelu ustawiono zakaz skrętu w lewo. Kierowcy, którzy jadą w kierunku Chotomowa, powinni kierować się w prawo w ulicę Nowobarską w stronę nowego ronda, a później kontynuować jazdę ulicą Jagiellońską i Piusa.

Z Chotomowa do tunelu

Samochody jadące z Chotomowa, które zdążają w kierunku tunelu, powinny jechać ulicą Jagiellońską oraz Nowobarską. Kierunek jazdy do tunelu reguluje nakaz skrętu w prawo.

Niestety, użytkownicy drogi ignorują znaki drogowe, które regulują ruch na skrzyżowaniu ulic Nowobarskiej i Krakowskiej. Zasada zakazu skrętu w lewo miała upłynnić ruch drogowy w tym rejonie miasta, zlikwidować korki oraz zminimalizować ryzyko kolizji.

 

L2

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.