Legionowo: Zbieramy na wózek dla Mariusza Wronowskiego

Mariusz bardzo potrzebuje nowego wózka. Założono Komitet Społeczny, który będzie zbierać pieniądze do puszek.  W akcję włączył się nasz portal, szukamy sponsorów! Pomożecie?

Mariusz Wronowski ma 37 lat, mieszka w Legionowie. Jest sympatycznym, skromnym facetem. Sam, mimo choroby (stwardnienie rozsiane), która pięć lat temu posadziła go na wózku, pomaga i wspiera innych. Udziela się w akcjach charytatywnych. Spotyka się z dziećmi i młodzieżą, aby pokazać młodym, że życie na wózku nie jest przeszkodą ani w spełnianiu marzeń, ani w uprawianiu sportów, ani w aktywnym uczestniczeniu w życiu towarzyskim i społecznym. Ostatnio był bardzo zaangażowany w kampanię wyborczą swojego przyjaciela. Spotyka się z uczniami legionowskich szkół. Jest ochotnikiem Straży Pożarnej. Od 2012 roku z sukcesami startuje w maratonach. Przezwyciężając swoje ograniczenia, ciężko pracując na dobry wynik w biegach, pokazuje nam, jak aktywnie wykorzystać każdą chwilę naszego życia i cieszyć się nowym dniem.

Starty Mariusza:

  • Legionowska Dycha 2011 i 2012 Orlen Maraton, kwiecień 2015 – pierwsze 20,5 kilometrów na rowerze
  • Wings For Life Word Run w Poznaniu, start dedykowany mamie,wśród startujących wózkowiczów – 4 miejsce
  • Pierwszy BMW Półmaraton Praski – 2 miejsce
  • PKO Maraton na stadionie olimpijskim we Wrocławiu, czas 4:30:19
  • PZU Maraton Warszawski i poprawiony wynik z Wrocławia, czas 4:05:19
  • Biegnij Warszawo, mimo uszkodzonego wózka – 2 miejsce Wybiegaj Sprawność. Mariuszowi długo udawało się utrzymać 3 miejsce, ostatecznie dojechał na 5 pozycji z powodu uszkodzenia wózka!
  • Latem tego roku w ramach treningów biegowych przejechał na wózku 900km w ogromnych upałach!

Chcesz pomóc? Możesz pomóc?

Dołącz do nas. Zostań wolontariuszem, pobiegnij z puszką po kasę na wózek dla Mariusza. Aby się przyłączyć, skontaktuj się z organizatorami na stronie www.facebook.com/Wózek-dla-Mariusza-432050900331525. Wyślij do nas wiadomość. Przydzielimy Ci zadanie. Potrzebujemy kierowców z samochodami, którzy zawiozą ekipy na wyznaczone miejsca zbiórek oraz ludzi, którzy będą zbierać do puszek. Poszukujemy też sponsorów. Mariusz ma także subkonto, na które można dokonywać wpłat bezpośrednio: Stowarzyszenie Młodych Fizjoterapeutów YEAP Poland ul. Krasińskiego 48, 05-120 Legionowo nr konta: 94 1240 1109 1111 0010 0726 8426 z dopiskiem Mariusz Wronowski

Mariusz1004-20151030-170732

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.