Legionowo: Zawiniątko powodem śmierci 19 latka

Nowe fakty w sprawie śmierci 19 letniego Rafała z Legionowa. W dniu dzisiejszym (11.03) wykonana została sekcja zwłok. W tchawicy młodego mężczyzny znaleziono foliową kulkę o średnicy mniej więcej 2,5 centymetra, w której była prawdopodobnie marihuana.

Przypomnijmy, w poniedziałek chwilę po godzinie 14 policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Legionowa, zatrzymali osoby podejrzane o handel narkotykami. W trakcie interwencji jeden z mężczyzn uciekł. Po zatrzymaniu osunął się na ziemię i doszło u niego do zatrzymania akcji serca. W pierwszej kolejności policjanci przystąpili do reanimacji którą kontynuowali pracownicy pogotowia ratunkowego. O  zdarzeniu pierwszy poinformował portal Nowodworski24.

Prokuratura bada przebieg interwencji policjantów.

Prokuratura Rejonowa w Legionowie wszczęła postępowanie mające na celu wyjaśnienie, czy policjanci prowadzący interwencję nie przekroczyli swoich uprawnień lub nie przyczynili się do śmierci chłopaka.

2 zatrzymane osoby decyzją sądu zostały tymczasowo aresztowane na okres 3 miesięcy.

Czytaj także:
http://nowodworski24.pl/legionowo-policjanci-reanimowali-mezczyzne/

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.