Legionowo: Zatrzymany za kradzież w sklepie, okazał się być poszukiwany

Legionowscy policjanci interweniowali wobec 36-latka podejrzanego o kradzież sklepową. Okazało się, że nie było to pierwsze spotkanie mężczyzny z wymiarem sprawiedliwości. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że był on poszukiwany na przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Mieszkaniec Jabłonny najbliższy czas spędzie w zakładzie karnym.

W poniedziałek oficer dyżurny Komisariatu Policji w Jabłonnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów budowlanych na terenie miasta. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że mężczyzna próbował wyjść ze sklepu z nieopłaconym towarem. Został ujęty po przekroczeniu linii kas i przekazany wezwanym na miejsce policjantom.

Sprawcą wykroczenia okazał się 36-letni mieszkaniec Jabłonny. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Legionowie celem odbycia kary aresztu, a także, że dokonał kradzieży w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mieszkaniec Jabłonny najbliższy czas spędzie w zakładzie karnym.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.