Legionowo: Zatrzymany poszukiwany listem gończym

Dzielnicowi z Legionowa zatrzymali 39-letniego Lecha W., który od około 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do zatrzymania doszło przedwczoraj na ul. Kościuszki w Legionowie. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy w Kielcach.

Przedwczorajsze zatrzymanie Lecha W. to dowód na to, że osoby wchodzące w konflikt z prawem muszą wiedzieć i liczyć z konsekwencjami popełnianych czynów, ale przede wszystkim nieuchronnością kary. Zatrzymanie przez policjantów ukrywających się osób to tylko kwestia czasu.

Tak właśnie było w przypadku 39-latka, który nie przebywając w miejscu zamieszkania, ukrywał się na terenie Legionowa, gdyż był poszukiwany listem gończym przez kielecki Sąd Rejonowy.

Mężczyzna przez niespełna 2 lata próbował uniknąć kary za swoje czyny. Do zakładu karnego zgodnie z poleceniem sądu trafił na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Na koncie mężczyzny znajdował się również nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.

Zgodnie z poleceniem Sądu Lech W. został już przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.