Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Zatrzymany za kradzieże

25-letni Przemysław G. został zatrzymany przez legionowskich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie kradzieży przedmiotów pozostawionych w szatni klubu sportowego „Legionovia” w Legionowie. W trakcie przeszukania miejsca pobytu mężczyzny odnaleziono przedmioty pochodzące z przestępstwa. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje Sąd.

W minioną sobotę legionowscy policjanci dokonali zatrzymania na terenie Warszawy Przemysława G. W miejscu jego zamieszkania odnaleziono 3 sztuki telefonów komórkowych, z których dwa pochodziło z kradzieży, która miała miejsce dzień wcześniej z szatni na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie.

W dniu 15 stycznia 2016 roku w legionowskiej komendzie zgłoszono kradzież dwóch telefonów komórkowych, które zostały pozostawione w szatni klubu sportowego Legionovia przez chłopców uczestniczących w zajęciach sportowych. Na podstawie złożonego zawiadomienia policjanci podjęli natychmiastowe działania aby zabezpieczyć jak najwięcej dowodów w sprawie zaistniałego przestępstwa. Zebrane przez kryminalnych informacje przyczyniły się do zatrzymania 25-letniego mężczyzny.

Wyniku podjętych czynności Przemysławowi G. przedstawiono do chwili obecnej trzy zarzuty kradzieży, których dokonał w warunkach tzw. recydywy, gdyż był już karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje Sąd.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.