Legionowo: Zatrzymali poszukiwanego

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym Pawła A. 29-latek poszukiwany był do spawy jako podejrzany o oszustwo na portalu internetowym oraz na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

Paweł A. wiedząc, że jest poszukiwany przez organy ścigania i grozi mu kara więzienia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Na jego trop w Legionowie wpadli wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. 29-latek poszukiwany był do sprawy jako podejrzany o oszustwo na portalu internetowym oraz na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia 4 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci zatrzymali Pawła A. i umieścili w policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.