Legionowo: Zastępca prezydenta doradcą

Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Lucjan Chrzanowski postanowił podjąć się nowego wyzwania i zrezygnował z funkcji, którą dotychczas pełnił w Legionowie. Przestał pracować jako Zastępca Prezydenta , pozostanie jednak związany z Legionowem – od 7 kwietnia będzie pełnił funkcję Doradcy Prezydenta Miasta Legionowo do spraw Centrum Komunikacyjnego.

Urodzony w Żyrardowie w 1965 r Lucjan Krzysztof Chrzanowski pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo od 15 stycznia 2007 roku. Z wykształcenia jest inżynierem zarządzania przedsiębiorstwem oraz zarządzania ekologią. Posiada państwową licencję zarządcy nieruchomości. W Legionowie nadzorował merytorycznie: Wydział Inwestycji, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Gospodarki Komunalnej, Referat Zamówień Publicznych, Referat Planowania Przestrzennego, Referat Ochrony Środowiska, Referat Strategii i Funduszy Zewnętrznych. Miał nadzór w zakresie zabezpieczania potrzeb miasta nad spółkami PWK i PEC oraz nadzór w zakresie określonym w Regulaminie Organizacyjnym nad spółką KZB.

UM Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.