Legionowo: Wraki znowu znikają z ulic

W Legionowie kontynuowana jest akcja sprzątania miasta z wraków pozostawionych na chodnikach, ulicach oraz zatokach parkingowych. Rozsypujące się samochody pozostawione własnemu losowi nie tylko szpecą osiedla, ale również zajmują tak potrzebne miejsca do parkowania.

W marcu funkcjonariusze Straży Miejskiej wrócili do oczyszczania miasta z porzuconych pojazdów. Na terenie Legionowa wyznaczono kilkanaście samochodów, które miały zostać wywiezione na parking do Modlina. Zgodnie z procedurami wozy zostały wcześniej oklejone. Właściciele aut mieli 7 dni, by usunąć je samodzielnie.

1 kwietnia strażnicy zdecydowali o odholowaniu 2 samochodów z ulicy Wysockiego. W ostatniej chwili pojawił się jeden z właścicieli, który usunął auto. Do Modlina pojechał więc jeden wrak.

Jak informuje zastępca komendanta Straży Miejskiej Adam Nadworski, wszystkie wraki, które w przyszłości będą odholowywane z legionowskich ulic, będą przechowywane na specjalnym parkingu w Modlinie przez kolejne 6 miesięcy.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.