Legionowo: Wigilia u policjantów

We wtorek (15.12) w legionowskiej komendzie policji odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe. To była jedna z niewielu okazji do zebrania się w tak znamienitym gronie, złożenia sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem w pracy z okazji wyjątkowych i magicznych świąt. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście na czele z Komendantem Stołecznym Policji nadinspektorem Michałem Domaradzkim oraz przedstawicielami władz samorządowych, Sądu, Prokuratury, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej, Służby Więziennej, Celnej, Państwowej Straży Pożarnej.

Uroczystość odbyła się na sali odpraw KPP w Legionowie, przy wigilijnym stole i ze świąteczną choinką w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na uroczystość przybył Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Michał Domaradzki, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie inspektorem Waldemarem Perdionem wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom złożyli bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia oraz podziękowali funkcjonariuszom za całoroczną, ciężką pracę na rzecz społeczeństwa powiatu legionowskiego.

Do wygłoszonych słów dołączyli się też zaproszeni goście, którzy życzyli kolejnych sukcesów zawodowych i satysfakcji z codziennej służby oraz wypoczynku i wytchnienia w czasie nadchodzących Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Świąteczną modlitwę, odmówili kapelan KPP Legionowo ks. Lucjan Szcześniak oraz ks. płk. Kazimierz Krużel.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.