Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Weekend za pół ceny

W połowie ferii zimowych, w dniach 23-25 stycznia II legionowski „Weekend za pół ceny”. Zgłosili się już pierwsi zainteresowani, lecz lista restauracji, które zaoferują swoje produkty za 50% ceny z menu jest nadal otwarta.

W ofercie mogą znaleźć się zarówno wszystkie produkty dostępne w lokalu, jak i wybrane. Zasada jest jedna – normalna porcja musi być w tych dniach sprzedawana za połowę ceny. Ubiegłoroczna, wakacyjna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony mieszkańców, jak i restauratorów.

Właściciele lokali gastronomicznych, którzy zdecydowali się wziąć wtedy udział w „Weekendzie” podkreślali, że tłumy zadowolonych klientów, jakie wtedy odwiedziły restaurację nie tylko później wielokrotnie wracały, lecz także przekazywały pozytywną opinię o ofercie swym znajomym.

weekend

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.