Legionowo: Uderzył w radiowóz Straży Miejskiej

O niesamowitym pechu może mówić kierujący volkswagenem który spowodował kolizję z radiowozem legionowskiej straży miejskiej. Jak się okazało w trakcie wykonywanych czynności policji – sprawca zdarzenia był pod wływem alkoholu.

Około 55 letni mężczyzna na skrzyżowaniu ulic Mireckiego z Aleją Legionów w Legionowie, wyjeżdżając z ulicy Mireckiego w stronę przejazdu kolejowego, podczas wykonywania manewru nie zauważył radiowozu straży miejskiej, który poruszał się Aleją Legionów. W wyniku kolizji, uszkodzeniu uległ pojazd sprawcy. W samochodzie strażników doszło tylko do niewielkiego wgniecenia. 

Całe zdarzenie nie było groźne ze względu na małą prędkość pojazdów, jednak jak się okazało podczas interwencji policji, kierowca volkswagena po badaniu alkomatem został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji, ponieważ urządzenie służące do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu, dało wynik pozytywny.

Szczęśliwą okolicznością dla innych użytkowników drogi był fakt, że kierujący został zatrzymany przy niewielkiej prędkości i nie kontynuował jazdy samochodem pod wpływem alkoholu, co mogło zakończyć się tragicznym wypadkiem.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na naszą Gorącą Linię.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.