Legionowo: Strażacy otworzyli koszary

Maj jest miesiącem w którym strażacy otwierają swoje koszary i zapraszają do ich zwiedzania. Tak samo było w Legionowie, gdzie Państwowa jak i Ochotnicza Straż Pożarna, przygotowała akcję zwiedzania jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Strażacy z JRG Legionowo, zaprezentowali specjalistyczny sprzęt jaki posiadają w codziennym użyciu, podczas różnych akcji. Najmłodsi chętnie zadawali strażakom pytania oraz przymierzali mundury strażackie.

Ochotnicza Straż Pożarna w Legionowie przygotowała masę atrakcji dla każdego. Najmłodsi mogli ugasić płonącą wioskę smerfów, trochę strasi oraz dorośli, poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy oraz zobaczyć samochody gaśnicze i ich wyposażenie. Każdy chętny mógł upiec kiełbaskę przy ognisku. Dochód ze sprzedaży kiełbasy, przeznaczony będzie na renowację sztandaru OSP Legionowo. Zarówno odwiedzający Państwową jak i Ochotniczą Straż Pożarną, nie mogli narzekać na nudę.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.