Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Straż Miejska pomoże odpalić samochód

Od stycznia legionowscy Strażnicy Miejscy będą pomagać mieszkańcom w uruchomieniu samochodu. W razie utknięcia w zaspie oferują także pomoc w wyciągnięciu z niej auta.

– Jak temperatura spadnie poniżej zera, a akumulator w samochodzie odmówi współpracy, a w pobliżu nie ma pomocnego sąsiada, który „pożyczy” prąd z własnego auta, będzie można zadzwonić do dyżurnego straży miejskiej i poprosić o pomoc. W tym celu kpiliśmy urządzenie rozruchowe Betta, które szybko i oczywiście bezpłatnie, uruchomi rozładowany akumulator – mówi komendant Ryszard Gawkowski.

Strażnicy będą starali się reagować na każde zgłoszenie, ale w pierwszej kolejności załogi będą reagować na zgłoszenia dotyczące zagrożenia życia lub mienia. – Prosimy o wyrozumiałość, jeśli na przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać – mówi komendant Gawkowski.

Usługa dostępna jest w godzinach pracy Straży 7.00 – 23.00. Wystarczy zadzwonić pod numer 986.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.