Legionowo: Potrącił nieletniego, stracił prawo jazdy

W poniedziałek (28.12) o godzinie 16:55 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Rycerskiej w Legionowie doszło do potrącenia 15 latka, prawidłowo przechodzącego przez przejście dla pieszych. Podobne zdarzenie miało miejsce w Jabłonnie.  

Legionowo

Podczas skrętu z ulicy Sobieskiego w ulicę Rycerską w Legionowie, 69-letni Kazimierz M. potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych Kamila K. (15l.). Nieletni z urazem barku odwieziony został do szpitala Bielańskiego w Warszawie. Do zdarzenia doszło o godzinie 16:55.

Funkcjonariusze legionowskiej drogówki, odebrali od 69-latka kierującego osobowym daewoo, uprawnienia do kierowania pojazdem. Starszy mężczyzna stracił prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

Jabłonna

O godzinie 16:20 na ulicy Modlińskiej w Jabłonnie, kierujący audi, 32 letni Paweł K. potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych, 74 letnią Marię K.  Kobieta z ogólnymi potłuczeniami została odwieziona do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Dochodzenie w sprawie tego wypadku prowadzi Komisariat Policji w Jabłonnie.

 KH

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.