Legionowo: Przedświąteczne spotkanie w Komendzie

W piątek (27.03) w legionowskiej komendzie odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście na czele z I Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji inspektorem Robertem Szydło, przedstawicielami władz samorządowych, Centrum Szkolenia Policji, Wojska, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, więziennictwa, duchowieństwa oraz kombatantów.

W sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, przy świątecznym stole i w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie wielkanocne.

Na uroczystość przybył I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji inspektor Robert Szydło, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie inspektorem Waldemarem Perdionem wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom złożyli życzenia spokojnych, radosnych świąt, a także chwili wytchnienia podczas świątecznych spotkań z najbliższymi.

Inspektor Robert Szydło odnosząc się do ostatnich wydarzeń, w których uczestniczyli legionowscy policjanci powiedział, że Policja działała profesjonalnie i zgodnie z prawem.

Przedstawiciel Związku Kombatantów w Legionowie płk. Kazimierz Przymusiński przekazał na ręce inspektora Waldemara Perdiona życzenia świąteczne dla wszystkich policjantów oraz słowa uznania dziękując za trud i poświęcenie w codziennej służbie.

Życzenia składali także przedstawiciele władz samorządowych Starosta Legionowski Jan Grabiec oraz Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Świąteczną modlitwę odmówili kapelan KPP Legionowo ks. Lucjan Szcześniak.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.