Legionowo: Prąd był ale licznika brak

Policjanci z Legionowa podczas interwencji ujawnili nielegalny pobór prądu. Jerzy G. prawdopodobnie korzystał z energii elektrycznej z pominięciem licznika. Teraz zakład energetyczny oszacuje swoje starty, a mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Kodeks karny za kradzież prądu przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

W piatek po 13.00 policjanci z Legionowa wykonując czynności służbowe zapukali do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Sowińskiego. W lokalu było zapalone światło i działały sprzęty elektryczne. Funkcjonariusze nigdzie nie zauważyli jednak licznika do poboru energii. Jak się okazało, wcale go tam nie było.

Policjanci skontaktowali się ze spółdzielnią mieszkaniową, która potwierdzila fakt nielegalnego poboru energii. Prąd został odłączony. Teraz zakład energetyczny oszacuje swoje starty, a 64-letni Jerzy G. odpowie przed sądem za nielegalny pobór energii elektrycznej. Za kradzież prądu kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.