Legionowo: Pożegnanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji

W poniedziałek (15.02)  w legionowskiej komendzie Policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki pożegnał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie – młodszy inspektor Jacek Zaczkowski. Komendant w Legionowie pełnił służbę ponad rok.

Uroczystość pożegnania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie odbyła się na sali odpraw legionowskiej komendy o godzinie 14.00. Ostatnie spotkanie komendanta z policjantami i pracownikami jednostki rozpoczął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie podinsp. Krzysztof Kapuściński, który podziękował swojemu koledze za efektywne realizowanie nałożonych zadań i służenie doświadczeniem młodszym funkcjonariuszom.

Od zgromadzonych policjantów i pracowników młodszy inspektor Jacek Zaczkowski usłyszał oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci również życzenia wielu lat w zdrowiu na emeryturze.

W swoim wystąpieniu były zastępca podziękował za współpracę, a także za zaangażowanie i wspólną służbę wszystkim policjantom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.