Legionowo: Policjanci odzyskali skradziony rower

Jednoślad, który padł łupem złodzieja na legionowskim Bukowcu został odzyskany przez policjantów z wydziału ruchu drogowego. Na rowerze jechał 23-letni mieszkaniec Legionowa. Śledczy będą teraz wyjaśniać, w jaki sposób rower znalazł się w rękach mężczyzny.

W minioną niedzielę ok godz. 23.00 patrol drogówki patrolując ul. Strużańską w Legionowie zwrócił uwagę na rowerzystę, który jechał na jednośladzie trzymając ręką drugi rower.

Na widok radiowozu mężczyzna odrzucił rower w krzaki. Pojazdem kierował 23-letni mieszkaniec Legionowa. Policjanci sprawdzili tożsamość mężczyzny, jego trzeźwość oraz rowery. Jak ustalili mundurowi odrzucony rower został skradziony dzień wcześniej z klatki schodowej jednego z bloków na legionowskim Bukowcu. Pokrzywdzony wycenił straty na 700 zł.

Teraz odzyskany rower trafi do prawowitego właściciela, a policjanci będą wyjaśniać w jakich okolicznościach 23-latek wszedł w posiadanie roweru.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.