Legionowo: Policja czyta dzieciom

Policjantka z legionowskiej komendy odwiedziła wczoraj uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” policjantka odczytała opowiadania Renaty Piątkowskiej „Najwierniejsi przyjaciele-niezwykłe psie historie”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się do jakich zadań w Policji wykorzystywane są zwierzęta.
Po raz kolejny policjanci z legionowskiej komendy wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Psich historii wysłuchali uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi.

W drugiej części spotkania policjantka przybliżyła uczniom do jakich zadań wykorzystywane są w Policji zwierzęta: psy i konie służbowe. Dzieci jak zawsze zadawały mnóstwo pytań i dzieliły się własnymi przeżyciami. Uczniowie przypomnieli sobie jakie informacje należy podać dzwoniąc pod numer alarmowy w przypadku, gdy są świadkami jakiegoś wydarzenia lub potrzebna jest pomoc.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.