Legionowo: Podżegał do zamieszek pod Komendą

Policjanci Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie pełniący służbę na terenie Legionowa zatrzymali 31-letniego Jerzego R. Mężczyzna podejrzany jest o podżeganie do udziału w nielegalnym zbiegowisku, do którego doszło pod budynkiem legionowskiej komendy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę ok. godz. 14.00 policjanci z Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie pełnili służbę na terenie Legionowa. W pewnym momencie policjanci podjęli legitymowanie 31-letniego Jerzego R. Mundurowi rozpoznali mężczyznę, który 16 marca stojąc na parapecie swojego domu podżegał osoby biorące udział w nielegalnym zbiegowisku przed siedzibą legionowskiej komendy do zachowania niezgodnego z prawem.

Mężczyzna był już wcześniej karany i odbywa obecnie karę pozbawienia wolności poza zakładem karnym w systemie dozoru elektronicznego. Od śledczych usłyszał zarzut podżegania do udziału w nielegalnym zbiegowisku.
Teraz może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.