Legionowo: Marsz Milczenia dla Rafała

W niedzielę (22.03) główną ulicą Legionowa przeszedł „Marsz Milczenia” zorganizowany przez Piotra Krasickiego ojczyma zmarłego 19 letniego Rafała. W pokojowym Marszu udział wzięło 200 osób. Całość  zabezpieczało 8 strażników miejskich przy użyciu 3 radiowozów.

Spotkanie zaczęło się w miejscu  w którym (09.03) 19 letni Rafał został zatrzymany przez policjantów. W trakcie interwencji młody mężczyzna połknął foliowe zawiniątko w którym była marihuana. W skutek połknięcia zawiniątko utkwiło w tchawicy młodego mężczyzny i doszło u niego do niewydolności krążeniowo – oddechowej. Po przewiezieniu do szpitala Rafał zmarł.

Rodzina i znajomi o śmierć Rafała oskarżają policjantów interweniujących wobec mężczyzny. Wyniki sekcji zwłok mówią jednak iż do śmierci doszło na skutek zakrztuszenia się zawiniątkiem które zmarły połknął uciekając przed policjantem.

O sprawie pisaliśmy już wielokrotnie w naszych artykułach. Jako pierwsi informowaliśmy o reanimacji oraz śmierci Rafała.

nie-zyje-18latek-legionowo

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.