Legionowo: Podczas imprezy ukradła biżuterię

21-letnia Natalia S. została zatrzymana przez legionowskich policjantów. Kobieta jest podejrzana o dokonanie kradzieży złotej biżuterii z mieszkania kolegi o wartości przeszło 8 tys. zł. Złoto zniknęło po zorganizowanej dla znajomych domówce. O dalszym losie 21-latki zdecyduje sąd. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do legionowskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Legionowa, która poinformowała, że po imprezie zorganizowanej przez jej syna dla znajomych, zniknęła należąca do niej złota biżuteria. Łańcuszki, kolczyki, bransoletki warte były przeszło 8 tys. zł. Złoto znajdowało się w szkatułce schowanej w komodzie.

Policjanci kiedy dowiedzieli się o zdarzeniu natychmiast przystąpili do działania. Ich podejrzenia padły na uczestników domówki. Zebrany przez legionowskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie 21-letniej Natalii S.

Policjanci odzyskali też część ze skardzionej biżuterii. Po przedstawieniu zarzutu kradzieży mienia została ona zwolniona. O dalszym jej losie zadecyduje sąd. Kodeks karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Legionowo
105

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.