Legionowo: Nowe radiowozy i sprzęt dla policji

Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyła się uroczystość przekazania 9 radiowozów oraz sprzętu służbowego. Samochody zakupione zostały ze środków policyjnych przy dofinansowaniu samorządów lokalnych.

W uroczystości wziął udział Zastępca Komendanta Stołecznego Policji młodszy inspektor Hubert Kowalczewski. Radiowozy poświęcił ks. Prałat Lucjan Szcześniak Proboszcz Parafii p.w. Świętego Jana Kantego w Legionowie.

Policjanci z komendy w Legionowie otrzymali nowe radiowozy, które zakupione zostały ze środków policyjnych przy dofinansowaniu samorządów lokalnych. W uroczystości, która odbyła się wczoraj przed budynkiem komendy, wziął udział Zastępca Komendanta Stołecznego Policji młodszy inspektor Hubert Kowalczewski, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie inspektor Waldemar Perdion, zaproszeni goście oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego, którzy oficjalnie przekazali policjantom kluczyki.

Komendant Powiatowy Policji w Legionowie i Komendant Stołeczny Policji podziękował władzom samorządowym za udzieloną pomoc finansową w zakupie nowych radiowozów, sprzętu służbowego oraz teleinformatycznego, który wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie Powiatu Legionowskiego. Komendanci podkreślili, że wspólne działanie w ramach hasła „Razem bezpieczniej” sprawia, że bezpieczeństwo to nasze wspólne dobro, o które wszyscy dbamy.

Policjanci otrzymali cztery nowe pojazdy oznakowane, które zgodnie z najnowszymi wzorcami są w srebrno-niebieskiej kolorystyce oraz pięć nieoznakowanych pojazdów. Zakupione auta posiadają dobre parametry techniczne, są ekonomiczne, co ma bezpośrednie przełożenie na koszty związane z ich eksploatacją. W trakcie uroczystości przekazano laserowy miernik prędkości, dwa urządzenia Alco Blow do szybkiego sprawdzania stanu trzeźwości oraz urządzenia teleinformatyczne.

KPP Legionowo

Foto/Wideo: DK

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.