Legionowo: Narkotyki ukrył w skarpetce

Policjanci zespołu wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 35-letniego Artura D., po tym jak w jego skarpetce znaleźli foliową torebkę ze środkami odurzającymi. Mężczyzna usłyszał zarzut. Policjanci przypominają, że za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Legionowscy wywiadowcy ustalili, że 35-letni Artur D. może posiadać środki odurzające. Przed godziną 20.00 podczas pełnionej służby na ul. Zegrzyńskiej zauważyli idącego mężczyznę. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że 35-latek w założonej na nodze skarpecie ma torebkę ze środkami odurzającymi.

W związku z tym Artur D. został zatrzymany. Na komendzie wstępny test wykazał, że susz roślinny to marihuana. Jak się okazało 35-latek był już w przeszłości karany za przestępstwo narkotykowe.

Wczoraj Artur D. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i przyznał się do niego. Za posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

KPP Legionowo
101

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.