Legionowo: Na produkty nakleiła kod kreskowy jednego z warzyw

41-latka w jednym ze sklepów na terenie Legionowa dopuściła się oszustwa. Kobieta nabyte produkty zważyła na dziale warzywnym i na każdy nakleiła kod kreskowy przypisany do jednego z warzyw. Działając w ten sposób, kobieta oszukał sklep na kwotę ponad 300 złotych. Teraz mieszkanka powiatu legionowskiego za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kilka dni temu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie otrzymał zgłoszenie o oszustwie, do którego doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że 41-latka korzystając z kasy samoobsługowej, podczas płacenia za zakupy świadomie zaniżył wartość produktów, naklejając na nie kod kreskowy przypisany do buraka czerwonego. Działając w ten sposób, mieszkanka powiatu legionowskiego oszukała sklep na kwotę ponad 300 złotych. Kobieta po przekroczeniu linii kas została ujęta przez ochroniarza i przekazany policjantom.

Kobieta trafiła do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu 41-latka usłyszała zarzut oszustwa. Teraz kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.