Legionowo: Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 27-letniego Marka W. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej samochodu. Na widok policjantów odrzucił torebkę z marihuaną. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Pechowo zakończył się poniedziałkowy wieczór dla 27-letniego Marka W. Na ul. Pałacowej mężczyzna został zatrzymany przez policjantów podczas kontroli drogowej samochodu. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło zachowanie siedzących w bmw osób. W pojeździe znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, ale to właśnie Marek W. miał przy sobie narkotyki.

Kiedy kryminalni poprosili mężczyznę o opuszczenie samochodu ten odrzucił torebkę z suszem. Mężczyzna został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Od legionowskich śledczych usłyszał zarzut. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za posiadanie marihuany może spędzić za kratkami nawet 3 lata.

KPP Legionowo
1111

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.