Legionowo: Koncert Charytatywny na rzecz Schroniska dla psów

W najbliższą niedzielę (21.02) w ratuszu odbędzie się koncert charytatywny, który będzie poświęcony pamięci doktora Mieczysława Majewskiego. Podczas zaplanowanych występów odbędzie się licytacja biżuterii i obrazów, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz schroniska dla bezdomnych psów.

O godzinie 13.00 w sali widowiskowej rozpocznie się występ kwartetu smyczkowego „Prima Vista”. Dla zgromadzonych gości zaśpiewa Anna Maria Krupa. Na fortepianie zagra Anastasia Levandovskala. Imprezę poprowadzi Ilona Kucińska. W trakcie tego wydarzenia kilka słów o doktorze Mieczysławie Majewskim opowiedzą jego przyjaciele i współpracownicy. Będą oni wspominać niedawno zmarłego legionowskiego weterynarza, który darzył wielkim sentymentem i wspierał schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim.

O godzinie 14.20 odbędzie się degustacja domowych ciast i przedstawienie dla dzieci. Teatr „Złoty Dukat” przygotował występ z udziałem najmłodszych mieszkańców pt. „Kwoka”. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Krzywy z zespołem DE MONO. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00.

Ten dzień będzie również doskonałą okazją do przeprowadzenia licytacji darów, jakie ofiarowali na rzecz Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych i schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim wspierający bezdomne zwierzęta mieszkańcy. Do tego schroniska trafiają psy z Legionowa, które utraciły dotychczasowe domy (http://www.fundacjapsom.pl). Dopóki nie znajdą nowych opiekunów, pozostają na utrzymaniu gminy, a pracownicy schroniska dbają o ich zdrowie i samopoczucie. Licytacja atrakcyjnej biżuterii i ciekawych obrazów odbędzie się o godz. 13.40 oraz 15.00.

Patronat medialny nad imprezą objął nasz portal Wirtualne Legionowo oraz portal Wirtualny Nowy Dwór i Gazeta Powiatowa z Mazowieckim Gońcem Lokalnym

20.02

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.