Legionowo: Karnet na pływalnie przez internet

Jak informuje KZB Legionowo w tym roku wprowadza rejestrację online przy zakupie karnetów na Miejską Pływalnię. System będzie działał od 7 września. Jest to efekt głosów mieszkańców, którzy wyrazili swoje niezadowolenie z faktu potrzeby stania od rana w kolejkach po karnety.

Jak czytamy na stronie legionowskiego Ratusza – spółka postanowiła zakupić internetowy system. Sam kurs pływania rusza 21 września, dla uniknięcia chaosu zapisy online zostaną podzielone – każdego dnia dla innych grup wiekowych. System będzie aktywny w godzinach popołudniowych.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy elektroniczny system rezerwacji – mówi Irena Bogucka, prezes KB Legionowo Sp. z o. o. – zapisy ruszają 7 września i będą prowadzone na stronie internetowej KZB.

Oto harmonogram zapisów dla poszczególnych grup:

– grupa początkująca „0” – 7 września,

– grupa „0+” – 8 września,

– grupa „1” – 9 września,

– grupa „2” – 10 września,

– grupa „3” – 11,

– grupa „4” – 12,

– 5- i 6-latki oraz 3- i 4-latki – 14 września.

Zapisy na naukę pływania dla dorosłych oraz Aqua Aerobik będą prowadzone 15 września.

Internetowy system będzie aktywny w godzinach 18.00 – 24.00.

Informacje jakie umiejętności są wymagane w danej grupie będą na bieżąco pojawiały się na stronie www.kzb-legionowo.pl.

Za pośrednictwem internetu będzie można teraz kupić także bilety na lodowisko oraz opłacić czynsz za lokale wynajmowane od KZB.

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.