Legionowo: Dozór za bójkę na Piłsudskiego

Sześć osób, które awanturowały się na ulicy Piłsudskiego w Legionowie zatrzymali policjanci prewencji. 3 kobiety i 3 mężczyzn w wieku od 21 do 41 lat usłyszało zarzuty bójki. Łukasz W. dodatkowo bójki używając niebezpiecznego przedmiotu- metalowego kosza na śmieci. Wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Po godzinie 4.00 z soboty na niedzielę policjanci legionowskiej prewencji w trakcie patrolu centrum miasta ujawnili bójkę przy ul. Piłsudskiego. Osoby biorące udział w awanturze atakowały się nawzajem, zadawały sobie ciosy i kopnięcia. 23-letni Łukasz K. podejrzany jest o atakowanie metalowym koszem na śmieci.

Policjanci widząc bójkę natychmiast przystąpili do czynności. Ich bezzwłoczna interwencja zapobiegła dalszemu rozwojowi zdarzenia, którego uczestnicy doznali powierzchownych obrażeń ciała. Wszystkie sześć osób zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie. Uczestnicy zdarzenia zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu. Pięć osób było pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci prowadzący sprawę bójka dwóch grup znajomych zaczęła się od słownych zaczepek.

Legionowscy śledczy przedstawili Anicie W., Magdalenie S., Paulinie W., Adamowi Z., i Mateuszowi K. zarzuty bójki za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Łukasz K. usłyszał zarzut bójki z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi mu do 8 lat więzienia. Prokuratora Rejonowa w Legionowie zastosowała wobec mężczyzny policyjny dozór.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.