Legionowo: Ciężka noc strażaków

W sobotę (31.05)  w nocy, strażacy z legionowskiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej dwukrotnie dysponowani byli do otwarcia drzwi do mieszkania na terenie Legionowa.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło około godziny 3 w nocy z osiedla Piaski. Jeden z mieszkańców powiadomił straż pożarną, że sasiedzi z góry zalewają jego mieszkanie. Na miejsce udał się zastęp z JRG Legionowo. Strażacy ustalili że w mieszkaniu na drugim piętrze trwa remont. Aby nie wyważać i niszczyć drzwi, podjęto decyzję o zakręcieniu zaworu wody w całym pionie. W trakcie powrotu z akcji, zastęp został przedysponowany na ulicę Jagiellońską, gdzie również była potrzeba otwarcia drzwi do mieszkania.

Po przybyciu pod drugi adres, na miejscu czekała już policja i pogotowie ratunkowe. W chwili przybycia na miejsce zastępy, na miejsce przybył administrator z kluczami do lokalu. Po umożliwieniu wejścia do mieszkania funkcjonariuszom policji, okazało się że lokal jest pusty a woda która przecieka do sąsiadów, leci z pękniętej rury w kaloryferze.

Po zakończonych działaniach zastęp powrócił do koszar.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.