Legionowo: Chodziła z siekierą i niszczyła mienie

W piątek (01.05) chwilę po godzinie 14 na ulicy Sielankowej w Legionowie, na jedną z posesji wtargnęła 46 letnia kobieta, która siekierą wybiła szybę antywłamaniową w oknie domu jednorodzinnego. Zdarzenie widziała sąsiadka, która poinformowała właścicieli oraz policję.

Gdy mieszkańcy udali się złożyć zawiadomienie o zniszczeniu mienia, kobieta ponownie pojawiła się przy ich domu. Wezwany na miejsce patrol, zatrzymał wskazaną kobietę, która oznajmiła iż siekiera, którą wybiła szybę, jest w jej domu. Po zatrzymaniu kobiety sprawdzono jej stan trzeźwości. Niestety Elżbieta M. miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Aby móc wykonać z nią czynności procesowe, kobieta musiała zostać umieszczona w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych (PDOZ) Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

W sobotę (2.05) po wytrzeźwieniu, policjanci przedstawili 46-cio latce, zarzut zniszczenia mienia o wartości 1.500 złotych. Sprawczyni przyznała się do wybicia szyby ale nie była w stanie podać powodów swojego zachowania. Prawdopodobnie będąc pod wpływem alkoholu, straciła panowanie nad sobą. Policjanci w toku przeszukania mieszkania zatrzymanej, ujawnili siekierę którą dokonano zniszczenia.

Elżbieta M. po przesłuchaniu została zwolniona do domu a sprawę nadal wyjaśniają policjanci z legionowskiej dochodzeniówki.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.