Legionowo: Areszt za handel i posiadanie narkotyków

Policjanci wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 19-latka w związku z przestępczością narkotykową. Dalsze działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania kolejnego mężczyzny, który rozprowadzał substancje prawnie zakazane. Pierwszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Wobec drugiego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Legionowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podjęli interwencję wobec trzech nerwowo zachowujących się mężczyzn. Podczas kontroli u 19-letniego mieszkańca Legionowa funkcjonariusze ujawnili schowaną w skarpecie szklaną fifkę z suszem roślinnym, foliowe zawiniątko z zawartością białego proszku oraz butelkę z białymi tabletkami schowaną w plecaku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.. Test wykazał, że zabezpieczone substancje to: MDPV, marihuana oraz mefedron. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dalsze działania operacyjne legionowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania kolejnego mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami. W miejscu jego zatrzymania funkcjonariusze ujawnili: LSD, mefedron jak i wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.