Legionowo: 12-letnia rowerzystka potrącona na ścieżce rowerowej

W środę (16.06) po godzinie 19 na ulicy Piaskowej w Legionowie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Przejeżdżająca przez ulicę w miejscu wyznaczonym dla pieszych i rowerzystów, 12-letnia rowerzystka, została potrącona przez samochód osobowy, który prowadził 67-latek. Obrażenia jakie doznała dziewczynka, były tak poważne, że na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Ponieważ stan dziewczynki był bardzo poważny, postanowiono o pilnym transporcie do szpitala. W tym celu na miejsce zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, dla którego lądowisko przygotowali strażacy z JRG Legionowo.

Po przygotowaniu pacjentki do lotu śmigłowcem, załoga LPR odleciała do jednego z warszawskich szpitali. Policjanci z legionowskiej drogówki na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe i sprawa wypadku znajdzie swój finał w sądzie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.