Krubin: Zebranie w Ochotniczej Straży Pożarnej

W sobotę 14 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krubinie gm. Wieliszew, odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2014 rok. Zebranie poprowadził druh Paweł Gołaszewski – prezes jednostki. W sprawozdaniu mówił o akcjach jakie druhowie mieli w minionym roku oraz współpracy z Urzędem Gminy. W 2014 roku zastępy wyjeżdżały ponad 60 razy do różnego rodzaju zdarzeń.

W zebraniu poza druhami z jednostki udział wzięli wójt Paweł Kownacki który pełni również funkcje Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz druh Bartłomiej Trzaskoma Zastępca Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i druh Robert Boryszewski Komendant Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych. Wśród gości znaleźli się również przewodniczący Rady Gminy Marcin Fabisiak oraz radny Grzegorz Bieńkowski.

Jednostka posiada 3 samochody ratowniczo – gaśnicze w tym jeden samochód średni (GBA) oraz ciężki (GCBA) i samochód lekki ratowniczo – rozpoznawczy (SLRR). W jednostce zrzeszonych jest 59 członków w tym 13 wspierających i 4 honorowych.

Podczas spotkania odczytano sprawozdania skarbnika i komisji rewizyjnej oraz udzielono jednogłośnie absolutorium dla zarządu.

W swoim przemówieniu wójt podziękował strażakom za ich pracę oraz pogratulował druhowi Dawidowi Matuszewskiemu profesjonalnego udzielenia pierwszej pomocy kobiecie która dostała na ulicy dostąła ataku padaczki, o czym piszemy tutaj.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.